Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| X-Y Axis Working Area | 1300 x 2500 mm |
| Z Axis Working Area | 220 mm |
| Spindle Power | 6 kW |
| Machine Type | 3 Axis |
| Job Material | Sign Board, Acrylic, Plastic, HDF, PVC, Wood, Plywood, Foam Board, MDF |
| Spindle Head Type | Single Spindle |
| Maximum Cutting Speed | From 20m to 30m per minute |
| Spindle Speed | From 30m to 50m per minute |
| Repositioning Accuracy | 0.05 |
| Command Code | G Code |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| X-Y Axis Working Area | 1300 x 2500 mm |
| Z Axis Working Area | 220 mm |
| Spindle Power | 4.5 kW |
| Model | K-1325Es |
| Machine Type | 3 Axis |
| Brand | Black Smith |
| Job Material | Plywood, Sign Board, Plastic, MDF, Foam Board, PVC, Wood, Acrylic |
| Spindle Head Type | Single Spindle |
| Spindle Speed | 18000 RPM |
| X-Y Movement | Rack & Pinion |
| Z movement | Ball Screw |
| Command Code | G-Code |
| Driven Motor | Servo Motor |
| Control System | NK-105 |
| Maximum Travelling Speed | 25 m/min |
| Maximum Working Speed | 15 m/min |